وکیل دعاوی کیفری, کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری اینترنتی

وکیل کلاهبرداری اینترنتی | وکلای دادجویان

وکیل کلاهبرداری اینترنتی کیست؟ آشنایی با وکیل کلاهبرداری اینترنتی از موضوعاتی است که برای افرادی که متاسفانه از طریق اینترنت دچار ضرر و زیان و کلاهبرداری شده اند، موضوعی مهم می باشد. با این که گسترش روز افزون اینترنت باعث افزایش دانش، آگاهی و راحتی بشر شده است، اما مشکلاتی را هم به وجود آورده است. گسترش اینترنت باعث شده است که افراد سودجو راه های مختلفی را برای خلاف و کلاهبرداری از دیگران پیدا کرده یا ایجاد کنند و حقوق دیگران را پایمال کنند. بحث وکیل کلاهبرداری اینترنتی برای کسانی که با اینترنت سر و کار دارند یا برای کسانی که متاسفانه حق و حقوق شان از طریق اینترنت پایمال شده است، مفید و کاربردی خواهد بود. در صورتی که به مشکل کلاهبرداری اینترنتی برخورده اید و می خواهید با یک وکیل کیفری در این مورد مشورت کنید می توانید به بهترین گروه وکیل تهران یعنی روه وکلای دادجویان مراجعه کنید.

کلاهبرداری اینترنتی یعنی چه؟

بهتر است که در وهله و قدم اول و پیش از پرداختن به موضوعات پیچیده تر مثل مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنتی یا هزینه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی، بدانیم که کلاهبرداری اینترنتی چیست؟ همان گونه که پیش تر هم به آن اشاره شد، گسترش اینترنت و کار هایی که می شود با آن انجام داد، در کنار مزیت هایی که داشته و این بحث که زندگی ما را آسان تر کرده است، سفره ای را هم برای سودجویان و شیادان باز کرده است که به روشهای گوناگون به دنبال برداشتن کلاه از سر دیگران هستند. در تعریف ساده کلاهبرداری اینترنتی یعنی این که به هر طریقی به داراریی ها، شخصیت، آبرو، وجهه عمومی و هر گونه چیزی که به شما مربوط است آسیبی وارد شود و افرادی از طریقی شما را گول زده و حقوق شما را پایمال کنند. در تعریف حقوقی انواع کلاهبرداری اینترنتی هم، تحصیل مال غیر با استفاده از روش های متقلبانه رایانه ای و اینترنتی، کلاهبردای اینترنتی محسوب میشود. با معرفی بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران در خدمت شما هستیم.

انواع کلاهبرداری اینترنتی

وکیل کلاهبرداری اینترنتی | دریافت مشاوره از وکیل کلاهبرداری اینترنتی

وکیل کلاهبرداری اینترنتی | دریافت مشاوره از وکیل کلاهبرداری اینترنتی

در صورتی که متاسفانه دچار کلاهبرداری اینترنتی شده اید و با جمع آوری مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنتی به دنبال وکیل کلاهبرداری اینترنتی می گردید تا با پرداخت هزینه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی کار پرونده تان را شروع کند، و یا اگر که در فضای مجازی و اینترنت فعال هستید، با توجه به گسترش روز افزون راه های کلاهبرداری اینترنتی، بهتر است که با این راه ها آشنا باشید، تا اگر که خدای ناکرده دچار کلاهبرداری شدید، ببینید که مشکل شما در کدام دسته از روش های کلاهبرداری اینترنتی قرار می گیرد، و اگر هم که خداروشکر دچار مشکلی نشده اید، با روش های انواع کلاهبرداری اینترنتی آشنا شوید و از وقوع آن ها جلوگیری کنید تا به وکیل کلاهبرداری اینترنتی نیازی پیدا نکنید. برخی از راه ها و انواع کلاهبرداری اینترنتی در قسمت پایینی این پاراگراف جمع آوری شده اند.

فروشگاه تقلبی

یکی از انواع کلاهبرداری اینترنتی ساخت فروشگاه های اینترنتی تقلبی می باشد. برخی افراد سودجو با ایجاد سایت های فروشگاهی تقلبی و ارائه اجناس پر طرفدار در میان مردم در سایتشان با قیمت های بسیار پایین تر از ارزش واقعی کالا، و قیمت آن در بازار و فروشگاه های دیگر، مشتریان را جذب خود می کنند. در این روش افراد در ازای کالایی که وجود خارجی ندارد از طریق درگاه های متفرقه یا کارت به کارت، به حساب شیادان پول واریز می کنند و آن ها هم بدون ارائه هیچ کالا و خدماتی حتی نمونه ی تقلبی ای آن، کلاه مردم را برمی دارند.

کلاهبرداری اینترنتی از طریق اینستاگرام

کلاهبرداری اینترنتی از طریق اینستاگرام یکی از موضوعاتی میباشد که چند سالی است باب شده است. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که افراد و کسب و کار های مختلفی در آن مشغول به فعالیت و عرضه خدمات و محصولات خود می باشند، همین موضوع بستری را فراهم آورده است که افرادی دست به ساخت فروشگاه تقلبی و گرفتن پول از مردم بدون ارائه محصول یا خدمتی کنند و کلاه مردم را بردارندت تا مردم مجبور شوند برای جمع آوری مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنتی و پرداخت هزینه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی اقدام کنند.

فیشنیگ

از انواع کلاهبرداری اینترتی در کنار کلاهبرداری اینترنتی از طریق اینستاگرام، که می تواند با آن هم ترکیب شود و مردم را مجبور به گرفتن وکیل کلاهبرداری اینترنتی برای احقاق حقوق خود کند، فیشینگ می باشد. خیلی از پیج های اینستاگرامی و یا همین فروشگاه های اینترنتی برای این که به ظاهر محصولات و خدماتشان (که وجود ندارند) را بفروشند ،از درگاه های جعلی ای استفاده می کنند که اطلاعات کارت مردم را ذخیره می کنند و در اختیار سودجویانی که پشت این کار هستند می گذارند، که آن ها هم حساب متصل به کارت های مردم را تخلیه می کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین وکیل غرب تهران

وکیل کلاهبرداری اینترنتی کیست؟

وکیل کلاهبرداری اینترنتی | دریافت مشاوره از وکیل کلاهبرداری اینترنتی

وکیل کلاهبرداری اینترنتی | دریافت مشاوره از وکیل کلاهبرداری اینترنتی

همان طور که چندباری هم به آن اشاره شد، یکی از مشکلات و مسائلی که در امروزه روز بسیار برای افراد مختلف پیش می آید، بحث کلاهبرداری های اینترنتی مثل کلاهبرداری از طریق اینستاگرام، پایمال شدن حقوق افراد و دزدیده شدن مالشان از طریق اینترنت می باشد. از همین رو افراد متضرر شده برای این که بتوانند حقوق خود را پس بگیرند، با توجه به اسناد و مدارکی که در تلفن همراه یا رایانه خود از فرد کلاهبردار جمع کرده اند، دست به طرح شکایت از فرد می زنند تا بلکه بتوانند حقوق و مال خود را بازپسگیری کنند. این افراد برای این کار می توانند به صورت شخصی و خودشان این کار را انجام دهند. اما در این راه باید زحمات زیادی بکشند و مدت طولانی ای از کار و زندگی خود افتاده و به دادگاه بروند تا شاید بتوانند مالشان را برگردانند.

اما برای انجام این کار و بازپسگیری مالی که از طریق اینترنت از دست رفته است، راه بهتری هم هست. این راه این است که با پرداخت هزینه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی و دستمزد وکیل، وکیل کلاهبرداری اینترنتی ای را استخدام کنند. این وکیل همان گونه که از نامش هم پیداست در امور انواع کلاهبرداری اینترنتی متخصص است. وکیل کلاهبرداری اینترنتی با گرفتن و جمع آوری مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنی و با استناد به قوانین کشور مثل ماده ۶٧ قانون تجارت الكترونيكي که مي گويد:

هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی، با سوء‌استفاده و یا استفاده‌غیرمجاز از «داده پیام»‌ها، برنامه‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای و وسایل ارتباط از راه دور و‌ارتکاب افعالی نظیر ورود، محو، توقف «‌داده پیام»، مداخله در عملکرد برنامه یا سیستم ‌رایانه‌ای و غیره دیگران را بفریبد و یا سبب گمراهی سیستم‌های پردازش خودکار و نظایر‌آن شود و از این طریق برای خود یا دیگری وجوه، اموال یا امتیازات مالی تحصیل کند و‌اموال دیگران را ببرد مجرم محسوب و علاوه بر رد مال به صاحبان اموال به حبس از یک تا ‌سه سال و پرداخت جزای نقدی معادل مال مأخوذه محکوم می‌شود، و با تجربه، تخصص و دانشی که دارد، به بهترین شکل از شما دفاع می کند و سعی می کند که مال و حقوق شما را از چنگ افراد سودجو و کلاهبردار، بیرون بکشد.

خدمات وکیل کلاهبرداری اینترنتی

وکیل کلاهبرداری اینترنتی | دریافت مشاوره از وکیل کلاهبرداری اینترنتی

وکیل کلاهبرداری اینترنتی | دریافت مشاوره از وکیل کلاهبرداری اینترنتی

در صورتی که خدای ناکرده افراد شیادی یکی از انواع کلاهبرداری اینترنتی را روی شما پیاده کرده اند، و شما هم به دنبال وکیل کلاهبرداری اینترنتی ای می گردید تا پرونده و وکالت شما را قبول کند و حقوق و مال شما را باز بگیرد، یا اگر که خداروشکر دچار کلاهبرداری اینترنتی نشده اید و به دنبال این هستید که ببینید اگر که خدای ناکرده روزی برایتان اتفاق افتاد چه کار باید بکنید، بهتر است که با برخی خدماتی که یک وکیل کلاهبرداری اینترنتی ارائه می دهد آشنا شوید. برای آشنایی بهتر و بیشتر شما عزیزان با این خدمات، یکسری از آن ها در قسمت زیرین جمع آوری شده اند.

  • پرداخت هزینه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی به نیابت از شما.
  • جمع آوری به تنهایی، یا کمک به شما در جمع آوری مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنتی.
  • بررسی پرونده و مشخص کردن کارهایی که باید انجام شود و مسیر حقوقی ای که باید طی شود.
  • دفاع جانانه از شما و حقوق پایمال شده شما در دادگاه.
  • قبول و پیگیری پرونده انواع کلاهبرداری اینترنتی مثل کلاهبرداری اینترنتی از طریق اینستاگرام و غیره.
  • رازداری و حفظ مسائل و مطالب بیان شده در بین شما و خودش.
  • حدالامکان بردن پرونده و بازپسگیری  کامل مال و دارایی های شما.
  • شرکت در جلسات دادگاه برای دفاع از شما بدون نیاز به حضورتان.
  • شروع و پیگیری روند اداری و کاری دادگاه بدون نیاز به شما، که یکی از مهم ترین کار های وکیل کلاهبرداری اینترنتی می باشد.

مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنتی

در صورتی که خدای ناکرده دچار کلاهبرداری اینترنتی شدید و قصد دارید که با وکیل کلاهبرداری اینترنتی یا بدون او کارهای پرونده تان را پیش ببرید، بهتر است که بدانید باید چه مدارکی را جمع آوری کنید و مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنتی کدام اند. باید گفت که مدارک لازم برای شکایت از کلاهبرداری اینترنتی مدارک هویتی شما مثل کارت ملی و شناسنامه، مدارک مالی و اسنادی که جزئیات تراکنش را نشان میدهد، و مدارک ارتباطی شما با فرد سودجو و سخنان او هستند، چه در صورتی که کلاهبرداری اینترنتی از طریق اینستاگرام انجام شده و چه چه در صورتی که از طرق دیگر.

هزینه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی

هزینه شکایت از کلاهبرداری های اینترنتی مثل کلاهبرداری اینترنتی از طریق اینستاگرام به دو دسته عمده تقسیم می شود، دسته اول هزینه هایی هستند که برای خرید فرم های شکایت و چیز هایی از این قبیل، به دادگاه باید بپردازید و دسته دیگر هم هزینه استخدام وکیل کلاهبرداری اینترنتی می باشد که اختیاری است اما بهتر است که پرداخته شود. اما برای آشنایی بهتر و بیشتر با هزینه شکایت از کلاهبرداری اینترنتی، به شما عزیزان توصیه می شود که حتما سری به سایت گروه حقوقی دادجویان که از چیره دست ترین گروه های حقوقی تهران هستند، بزنید، با شماره های درج شده در سایتشان تماس بگیرید و از متخصصین حقوقی آن ها مشاوره بگیرید، و پرونده خود را به گروه وکلای دادجویان که دارای برخی از بهترین وکیل کلاهبرداری اینترنتی ها می باشند، بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *